سوئیچ و روتر
  • جدید
‎تومان0
سوئیچ و روتر
  • جدید
‎تومان0
سوئیچ و روتر
  • جدید
‎تومان0
سوئیچ و روتراستوریج Dell Unity XT 480
  • جدید
‎تومان0
سوئیچ و روتر
  • جدید
‎تومان0
استوریج Dell Unity XT 380
استوریج Dell Unity XT 380

استوریج Dell Unity XT 380

Review (0)
‎تومان0
Tax Included
Dell Unity XT 380‎ آرایه‌ای یکپارچه با دو پردازنده ‎Intel‎، مجموع ‎12‎ هسته پردازشی با فرکانس ‎1.7 GHz‎ و حافظه ‎128 GB‎ برای هر آرایه است. این سیستم حداقل به ‎6‎ درایو ‎SSD‎ یا ‎10‎ درایو ‎HDD‎ نیاز دارد و حداکثر از ‎500‎ درایو و ‎2.4 PB‎ ظرفیت خام پشتیبانی می‌کند.

‎Unity XT 380‎ از ذخیره‌سازی ‎Block‎، ‎File‎ و ‎VMware vVols‎ با پروتکل‌های بومی ‎NAS‎، ‎iSCSI‎ و ‎Fibre Channel‎ پشتیبانی می‌کند. حداکثر ‎20‎ پورت ‎Front-End‎، حداکثر ‎20‎ پورت ‎Fibre Channel‎، حداکثر ‎20‎ پورت ‎1 Gbase-T/iSCSI‎ و حداکثر ‎20‎ پورت ‎10 GbE‎ یا ‎16‎ پورت ‎25 GbE‎ برای هر آرایه قابل پشتیبانی است.

مدل تمام‌فلش ‎Unity XT 380F‎ در شرایط آزمون داخلی تعیین‌شده تا ‎600‎ هزار ‎IOPS‎ ارائه می‌دهد. پیکربندی هیبریدی ‎380‎ از ‎FAST Cache‎ تا ‎800 GB‎ و ظرفیت کل کش تا ‎928 GB‎ پشتیبانی می‌کند. امکانات نرم‌افزاری کلیدی شامل کاهش درون‌خطی داده، ‎Snapshot‎، تکثیر و رمزنگاری داده‌های ذخیره‌شده است.

Quantity :
Hurry Up Only 10 Items left items

‎Dell Unity XT 380‎ | استوریج یکپارچه سازمانی

‎Dell Unity XT 380‎ یک آرایه ذخیره‌سازی یکپارچه برای محیط‌های فناوری اطلاعات سازمانی است. این سیستم معماری یکپارچه‌ای برای ذخیره‌سازی بلوکی، فایلی و ‎VMware vVols‎ ارائه می‌دهد و به‌صورت هم‌زمان از پروتکل‌های بومی ‎NAS‎، ‎iSCSI‎ و ‎Fibre Channel‎ پشتیبانی می‌کند. معماری آن بر پایه دو پردازنده ذخیره‌سازی فعال ‎(Dual‑Active)‎ و اتصال پشتیبان ‎SAS‎ با سرعت ‎12 Gb/s‎ است.
خانواده ‎Dell Unity XT‎ شامل مدل‌های هیبریدی و تمام‌فلش است. مدل ‎Unity XT 380‎ از نوع هیبریدی ‎(HFA)‎ و مدل ‎Unity XT 380F‎ نسخه تمام‌فلش ‎(AFA)‎ این خانواده است. این دو پیکربندی برای نیازهای متفاوت ظرفیت، عملکرد و نوع بار کاری طراحی شده‌اند.


قدرت پردازش و حافظه سیستم

‎Dell Unity XT 380‎ از دو پردازنده ‎Intel‎ استفاده می‌کند که در مجموع ‎12‎ هسته پردازشی را با فرکانس ‎1.7 GHz‎ برای هر آرایه فراهم می‌کنند. حافظه سیستم برای هر آرایه ‎128 GB‎ است.
در پیکربندی هیبریدی ‎Unity XT 380‎، قابلیت ‎FAST Cache‎ می‌تواند تا ‎800 GB‎ برای هر آرایه فراهم کند. ظرفیت کل کش نیز تا ‎928 GB‎ است. این مقادیر مربوط به آرایه‌های هیبریدی هستند.


مقیاس‌پذیری و ظرفیت ذخیره‌سازی

‎Dell Unity XT 380‎ در پیکربندی پایه حداقل به ‎6‎ درایو ‎SSD‎ یا ‎10‎ درایو ‎HDD‎ نیاز دارد و حداکثر از ‎500‎ درایو پشتیبانی می‌کند. حداکثر ظرفیت خام آن ‎2.4 PB‎ است و با توجه به اندازه درایوهای قابل‌عرضه در زمان خرید تغییر می‌کند.
این سیستم از حداکثر ‎20‎ استخر ذخیره‌سازی و ‎1,000‎ عدد ‎LUN‎ برای هر آرایه پشتیبانی می‌کند. حداکثر اندازه هر ‎LUN‎ برابر ‎256 TB‎ است. همچنین امکان ایجاد حداکثر ‎1,000‎ فایل‌سیستم با اندازه حداکثر ‎256 TB‎ برای هر فایل‌سیستم و نگهداری حداکثر ‎1,000 Snapshot‎ بلوکی متصل وجود دارد.
برای هر آرایه حداکثر ‎4‎ ماژول ‎I/O‎ پشتیبانی می‌شود؛ کارت ‎Mezzanine‎ برای مدل ‎380‎ در جدول مشخصات ارائه نشده است ‎(NA).‎ چهار درگاه ‎SAS‎ تعبیه‌شده، هرکدام با ‎4 Lane‎ و سرعت ‎12 Gb/s‎، اتصال پشتیبان را فراهم می‌کنند. تعداد گذرگاه‌های پایه و حداکثر ‎SAS‎ در سمت ‎Backend‎ برابر ‎2‎ مسیر ‎4-Lane‎ است و درگاه ‎SAS‎ اختیاری جداگانه برای این مدل ذکر نشده است. گزینه‌های ‎RAID‎ پشتیبانی‌شده شامل ‎RAID 1/0‎، ‎RAID 5‎ و ‎RAID 6‎ هستند.


عملکرد ‎Dell Unity XT 380F‎

‎Dell Unity XT 380F‎ نسخه تمام‌فلش این سیستم است و برای بارهای کاری‌ای طراحی شده است که به ذخیره‌سازی تمام‌فلش نیاز دارند.
بر اساس آزمون داخلی ‎Dell‎ در ژوئن ‎2019‎، مدل تمام‌فلش ‎380F‎ تا ‎600‎ هزار ‎IOPS‎ ارائه می‌دهد. شرایط آزمون شامل خواندن ترتیبی ‎100%‎، اندازه بلوک ‎4 KB‎ و ‎LUN‎ از نوع ‎Thick‎ بوده است. نتایج واقعی ممکن است متفاوت باشند.
عدد ‎IOPS‎ اعلام‌شده مربوط به مدل تمام‌فلش ‎380F‎ و شرایط آزمون مشخص‌شده است و نباید به‌عنوان عملکرد تضمین‌شده برای هر نوع بار کاری یا پیکربندی در نظر گرفته شود.


درایوها و محفظه‌های توسعه

‎Dell Unity XT 380‎ از درایوهای ‎SAS SSD‎ و در پیکربندی هیبریدی از هارددیسک‌های ‎SAS‎ و ‎NL-SAS‎ پشتیبانی می‌کند. محفظه پردازشی دیسک ‎(DPE)‎ فضای ‎2U‎ در رک اشغال می‌کند و ‎25‎ جایگاه درایو ‎2.5‎ اینچی دارد.
گزینه‌های پشتیبانی‌شده محفظه آرایه دیسک ‎(DAE)‎ عبارت‌اند از:
یک محفظه ‎2U‎ با ‎25‎ درایو ‎2.5‎ اینچی.
در پیکربندی هیبریدی، یک محفظه ‎3U‎ با ‎15‎ درایو ‎3.5‎ اینچی نیز پشتیبانی می‌شود.
مدل تمام‌فلش ‎380F‎ از درایوهای ‎2.5‎ اینچی در سینی ‎2U‎ با ‎25‎ جایگاه پشتیبانی می‌کند. مدل هیبریدی ‎380‎ علاوه بر این گزینه، از درایوهای ‎3.5‎ اینچی در سینی ‎3U‎ با ‎15‎ جایگاه نیز پشتیبانی می‌کند.
حداقل تعداد درایو در پیکربندی سیستم ‎6‎ درایو ‎SSD‎ یا ‎10‎ درایو ‎HDD‎ است. ظرفیت درایوهای ‎SAS SSD‎ در مدل تمام‌فلش شامل ‎800 GB‎، ‎1.92 TB‎، ‎3.84 TB‎، ‎7.68 TB‎ و ‎15.36 TB‎ است. در مدل هیبریدی، ‎SSD‎های ‎400 GB‎ (برای ‎FAST Cache‎ و ‎Mixed Pool)‎، ‎800 GB‎، ‎1.6 TB‎، ‎3.2 TB‎ و ‎7.68 TB‎ نیز در کاربردهای مشخص‌شده پشتیبانی می‌شوند. هارددیسک‌های ‎10K SAS‎ با ظرفیت‌های ‎600 GB‎، ‎1.2 TB‎ و ‎1.8 TB‎ و درایوهای ‎7.2K NL-SAS‎ با ظرفیت‌های ‎4 TB‎، ‎6 TB‎ و ‎12 TB‎ در محفظه ‎3.5‎ اینچی پشتیبانی می‌شوند. هر سیستم به ‎4‎ درایو سیستمی نیاز دارد؛ در مدل ‎380‎، از هر درایو سیستمی ‎107 GB‎ برای نرم‌افزار محیط عملیاتی و ساختارهای داده مصرف می‌شود.
تنوع درایوها و محفظه‌های پشتیبانی‌شده، امکان پیکربندی مدل هیبریدی ‎380‎ و مدل تمام‌فلش ‎380F‎ را متناسب با نیاز ظرفیت و عملکرد فراهم می‌کند.


اتصال‌پذیری و پروتکل‌ها

‎Dell Unity XT 380‎ اتصال‌پذیری لازم برای سرورها و شبکه‌های ذخیره‌سازی را فراهم می‌کند. حداکثر تعداد پورت‌های ‎Front-End‎ برای هر آرایه ‎20‎ و حداکثر تعداد ‎Initiator‎ برابر ‎512‎ است. با دو پردازنده ذخیره‌سازی ‎(Dual SP)‎، سیستم از حداکثر ‎64‎ میزبان و در پیکربندی تک‌پردازنده‌ای ‎(Single SP)‎ از حداکثر ‎32‎ میزبان پشتیبانی می‌کند.
گزینه‌ها و سقف‌های اتصال برای هر آرایه شامل موارد زیر است:

• حداکثر ‎20‎ پورت ‎Fibre Channel (FC).‎
• حداکثر ‎20‎ پورت ‎1 Gbase-T/iSCSI.‎
• حداکثر ‎20‎ پورت ‎10 GbE/iSCSI‎ یا حداکثر ‎16‎ پورت ‎25 GbE/iSCSI.‎
• ماژول‌های ‎I/O‎ چهارپورتی ‎Fibre Channel‎ بسته به نوع ماژول، سرعت‌های مذاکره‌شونده خودکار ‎4/8/16 Gbps‎ یا ‎8/16/32 Gbps‎ را پشتیبانی می‌کنند.

این مدل دارای ‎4‎ پورت ‎CNA‎ تعبیه‌شده است که می‌توانند اتصال ‎FCD‎ با سرعت ‎8/16 Gb‎، اتصال ‎IP/iSCSI‎ با سرعت ‎10 Gb‎ یا اتصال ‎1 Gb‎ از طریق ‎RJ45‎ را ارائه دهند. پورت ‎10Gbase-T‎ تعبیه‌شده جداگانه برای این مدل درج نشده است. معماری یکپارچه، دسترسی بلوکی و فایلی را از طریق ‎Fibre Channel‎، ‎iSCSI‎ و ‎NAS‎ فراهم می‌کند.


مدیریت ذخیره‌سازی و بهینه‌سازی عملکرد

‎Dell Unity XT 380‎ مجموعه‌ای از نرم‌افزارها را برای مدیریت ذخیره‌سازی، پایش، تأمین ظرفیت و بهینه‌سازی عملکرد ارائه می‌کند. ‎Unisphere‎ مدیریت عناصر را فراهم می‌کند، ‎Unisphere Central‎ داشبورد یکپارچه و هشداردهی ارائه می‌دهد و ‎CloudIQ‎ تحلیل‌های ذخیره‌سازی مبتنی بر ابر را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.
ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزاری شامل موارد زیر است:

• تخصیص نازک ظرفیت ‎(Thin Provisioning)‎
• استخرهای پویا ‎(Dynamic Pools)‎
• کاهش درون‌خطی داده ‎(Inline Data Reduction)‎
• تشخیص صفر ‎(Zero Detect)‎
• حذف داده‌های تکراری و فشرده‌سازی ‎(Deduplication‎ و ‎Compression)‎
• گروه‌های میزبان ‎(Host Groups)‎
• کیفیت سرویس ‎(QoS)‎
• ‎SMB Top Talkers‎
• ‎FAST Cache‎ و ‎FAST VP‎ برای آرایه‌های هیبریدی
• نگهداری در سطح فایل ‎(FLR-E‎ و ‎FLR-C)‎

تخصیص نازک ظرفیت و استخرهای پویا، تخصیص انعطاف‌پذیر منابع ذخیره‌سازی را ممکن می‌کنند. کاهش درون‌خطی داده شامل تشخیص صفر، حذف داده‌های تکراری و فشرده‌سازی است. کیفیت سرویس برای بارهای کاری بلوکی، فایلی و ‎vVols‎ پشتیبانی می‌شود.
‎FAST Cache‎ و ‎FAST VP‎ قابلیت‌های بهینه‌سازی عملکرد و کارایی در آرایه‌های هیبریدی هستند. در مدل ‎Unity XT 380‎، حداکثر ‎FAST Cache‎ برابر ‎800 GB‎ و کل کش تا ‎928 GB‎ است. نگهداری در سطح فایل از دو حالت ‎Enterprise (FLR-E)‎ و ‎Compliance (FLR-C)‎ پشتیبانی می‌کند.


پروتکل‌ها و یکپارچه‌سازی نرم‌افزاری

‎Dell Unity XT 380‎ از پروتکل‌های ذخیره‌سازی بلوکی و فایلی و ‎VMware Virtual Volumes‎ پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم همچنین با محیط‌های مجازی‌سازی، کانتینرها و ابزارهای مدیریتی یکپارچه می‌شود.
پروتکل‌ها و رابط‌های پشتیبانی‌شده شامل موارد زیر است:

• پروتکل‌های فایلی: ‎NFS v3‎، ‎NFS v4‎، ‎NFS v4.1‎، ‎CIFS/SMB 1‎، ‎SMB 2‎، ‎SMB 3.0‎، ‎SMB 3.02‎ و ‎SMB 3.1.1.‎
• انتقال فایل: ‎FTP‎ و ‎SFTP.‎
• پروتکل‌های بلوکی: ‎Fibre Channel (FCP SCSI-3)‎ و ‎iSCSI.‎
• مجازی‌سازی: ‎VMware Virtual Volumes (vVols) 2.0.‎
• مدیریت: ‎REST API‎، ‎SNMP v2c/v3‎ و ‎NTP.‎
• سرویس‌های دایرکتوری و احراز هویت: ‎LDAP/LDAP SSL‎ و ‎Kerberos.‎
• مدیریت داده: ‎Network Data Management Protocol (NDMP)‎، نسخه‌های ‎v1‎ تا ‎v4.‎
• یکپارچه‌سازی کانتینر: درایور ‎Container Storage Interface (CSI).‎

یکپارچه‌سازی‌های مجازی‌سازی شامل ‎VMware VASA‎ و ‎VAAI‎، ‎VMware Site Recovery Manager‎ و ‎Dell Virtual Storage Integrator (VSI)‎ است. این پلتفرم همچنین از درایورهای ‎OpenStack Cinder‎ و ‎Manila‎، قابلیت ‎Hyper-V Offloaded Data Transfer (ODX)‎، ‎Offload Copy for File‎ و ماژول ‎Ansible‎ برای ‎Unity‎ پشتیبانی می‌کند.
سایر امکانات پشتیبانی‌شده شامل ‎Dell Common Event Enabler‎، ‎AntiVirus Agent‎ و ‎Event Publishing Agent‎ و سرویس‌های مدیریتی و شبکه‌ای پلتفرم ‎Unity OE‎ است.


محافظت از داده‌ها و بازیابی پس از بحران

‎Dell Unity XT 380‎ قابلیت‌های محافظت از داده به‌صورت محلی و راه‌دور را ارائه می‌کند. نسخه‌های نقطه‌ای محلی شامل ‎Snapshot‎ و ‎Thin Clone‎ هستند و نرم‌افزار، تکثیر بومی بلوکی و فایلی را نیز فراهم می‌کند.
ویژگی‌های موجود شامل موارد زیر است:

• نسخه‌های نقطه‌ای محلی: ‎Snapshot‎ و ‎Thin Clone.‎
• ‎AppSync Basic.‎
• تکثیر بومی ناهمگام و همگام بلوکی و فایلی.
• ‎MetroSync Manager‎؛ نرم‌افزار اختیاری برای خودکارسازی ‎Failover‎ نشست‌های تکثیر همگام فایل.
• ‎Snapshot Shipping.‎
• ‎Dell RecoverPoint Basic.‎
• مهاجرت بومی بلوکی و فایلی از سامانه‌های قدیمی ‎Dell VNX‎ و مهاجرت یکپارچه بلوکی از آرایه‌های شخص ثالث با استفاده از ‎SAN Copy Pull.‎

راهکارهای اختیاری شامل ‎AppSync Advanced‎، ‎Dell RecoverPoint Advanced‎، ‎Dell RP4VM‎، ‎PowerPath Migration Enabler‎ و ‎PowerPath Multipathing‎ هستند.
سایر راهکارهای اختیاری فهرست‌شده برای پلتفرم ‎Unity‎ شامل ‎Connectrix SAN‎، پلتفرم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری محافظت از داده ‎Dell‎، ‎Unity XT metro node‎ و ‎VPLEX‎ هستند. دسترس‌پذیری هر راهکار به محصول و پیکربندی انتخاب‌شده بستگی دارد.


امنیت و حفاظت از داده‌ها

‎Dell Unity XT 380‎ از قابلیت‌های امنیتی و انطباقی پلتفرم ‎Dell Unity XT‎ پشتیبانی می‌کند.
قابلیت‌های کلیدی امنیتی و انطباقی شامل موارد زیر است:

• رمزنگاری کنترلر-محور داده‌های ذخیره‌شده ‎(D@RE‎، به‌صورت اختیاری) با کلیدهای خودمدیریت‌شونده.
• مدیریت‌کننده کلید خارجی سازگار با ‎KMIP‎ برای ‎D@RE
• اعتبارسنجی FIPS 140-2 Level 1
• حالت‌های ‎IPv6‎ و دوپشته‌ای ‎IPv4
• گواهی بومی ‎SHA-2‎
• پشتیبانی از ‎TLS 1.2‎ و ‎TLS 1.3‎
• غیرفعال‌سازی ‎TLS 1.0‎ و TLS 1.1
• ‎Security Technical Implementation Guide (STIG)‎ و ‎Security Requirements Guide (SRG).‎
• نگهداری در سطح فایل: ‎Enterprise FLR-E‎ و ‎Compliance FLR-C‎، با الزامات مربوط به قاعده ‎SEC 17a-4(f) ‎.

قابلیت ‎D@RE‎ رمزنگاری داده‌های ذخیره‌شده را از طریق کنترلر فراهم می‌کند و می‌تواند از کلیدهای خودمدیریت‌شونده یا مدیریت‌کننده کلید خارجی سازگار با ‎KMIP‎ استفاده کند. سایر قابلیت‌های فهرست‌شده شامل اعتبارسنجی ‎FIPS 140-2 Level 1‎، عملکرد ‎IPv4/IPv6‎، گواهی‌های ‎SHA-2‎، پشتیبانی از ‎TLS‎ و نگهداری در سطح فایل هستند.


ابعاد فیزیکی، وزن و توان مصرفی

محفظه پردازشی دیسک ‎(DPE)‎ در ‎Dell Unity XT 380‎ دارای مشخصات فیزیکی زیر است:

• ارتفاع: ‎8.88 cm (3.5 in)‎
• عرض: ‎44.76 cm (17.62 in)‎
• عمق: ‎61.39 cm (24.17 in)‎
• وزن در حالت خالی: ‎24.60 kg (54.11 lb)‎؛ اندازه عمودی: ‎2 NEMA units.‎

‎DPE‎ از برق تک‌فاز ‎AC‎ استفاده می‌کند. محدوده ولتاژ ورودی ‎100‎ تا ‎240 VAC‎ با تلورانس ±‎10%‎ و فرکانس ‎47‎ تا ‎63 Hz‎ است.
حداکثر جریان ورودی در ‎100 VAC‎ برابر ‎10.07 A‎ و در ‎200 VAC‎ برابر ‎5.04 A‎ است. حداکثر توان مصرفی در هر دو ولتاژ ‎100‎ و ‎200 VAC‎ برابر ‎1007 VA (970.5 W)‎ است. ضریب توان در بار کامل حداقل ‎0.95‎ و اتلاف حرارتی حداکثر ‎3.49 × 10⁶ J/hr (3,311 Btu/hr)‎ است.
حداکثر جریان هجومی سرد ‎45 Apk‎ و جریان جهشی راه‌اندازی گرم ‎120 Apk‎ برای هر کابل برق است. حفاظت ‎AC‎ با فیوز ‎15 A‎ روی هر منبع تغذیه و ورودی‌های ‎IEC320-C14 (High Line)‎ و ‎IEC320-C20 (Low Line)‎ انجام می‌شود. زمان ‎Ride-through‎ حداقل ‎10 ms‎ و اشتراک جریان بین منابع تغذیه در محدوده ±‎5%‎ بار کامل است. مقادیر توان بر اساس محفظه کاملاً پُر و دمای محیط ‎20‎ تا ‎25°C‎ اعلام شده‌اند و در دمای محیط بالاتر ممکن است افزایش یابند.
هر محفظه ‎DPE‎ و ‎DAE‎ دارای ‎2‎ منبع تغذیه است. در صورت خرابی یا خارج‌کردن یکی از منابع، منبع دیگر می‌تواند برق کل ماژول را تأمین کند. هنگام قطع برق، ماژول باتری پشتیبان ‎(BBU)‎ در محفظه ‎SP‎ برق لازم را برای یک ماژول یا ناحیه توان ‎(Power Zone)‎ فراهم می‌کند.


محیط عملیاتی و دما

مدل‌های ‎Dell Unity XT 380‎ و ‎380F‎ الزامات ‎ASHRAE Equipment Class A4‎ را برآورده می‌کنند.
محدوده دمای عملیاتی توصیه‌شده ‎18‎ تا ‎27°C‎ در نقطه شبنم ‎5.5°C‎ است.
برای کارکرد پیوسته، محدوده‌های مجاز به شرح زیر است:

• دمای خشک: ‎5‎ تا ‎35°C.‎
• رطوبت نسبی: ‎20%‎ تا ‎80%.‎
• حداکثر نقطه شبنم: ‎21°C.‎

در ارتفاع بیش از ‎950 m‎، حداکثر دمای خشک مجاز باید به‌ازای هر ‎300 m‎ افزایش ارتفاع، ‎1°C‎ کاهش داده شود.
در شرایط عملیاتی نامحتمل، سیستم می‌تواند بدون تابش مستقیم نور خورشید در دمای ‎35‎ تا ‎40°C‎، نقطه شبنم -‎12°C‎ و رطوبت نسبی ‎8%‎ تا ‎85%‎ کار کند؛ حداکثر نقطه شبنم در این وضعیت ‎24°C‎ است. کارکرد در این محدوده به حداکثر ‎10%‎ از ساعات عملیاتی سالانه محدود می‌شود.
در دماهای ‎35‎ تا ‎40°C‎، به‌ازای هر ‎175 m‎ افزایش ارتفاع بالاتر از ‎950 m‎، حداکثر دمای خشک مجاز باید ‎1°C‎ کاهش یابد. حداکثر ارتفاع عملیاتی ‎3,050 m‎ و گرادیان دمای مجاز ‎20°C‎ در ساعت است.
در شرایط استثنایی ویژه رده ‎A4‎، کارکرد در دمای ‎40‎ تا ‎45°C‎ و بدون تابش مستقیم نور خورشید، با نقطه شبنم -‎12°C‎ و رطوبت نسبی ‎8%‎ تا ‎90%‎ امکان‌پذیر است؛ این وضعیت حداکثر به ‎1%‎ از ساعات عملیاتی سالانه محدود می‌شود. حداکثر نقطه شبنم ‎24°C‎ است و در دماهای ‎35‎ تا ‎45°C‎، به‌ازای هر ‎125 m‎ افزایش ارتفاع بالاتر از ‎950 m‎، دمای خشک مجاز باید ‎1°C‎ کاهش یابد.


جمع‌بندی

‎Dell Unity XT 380‎ یک آرایه ذخیره‌سازی یکپارچه سازمانی برای بارهای کاری بلوکی، فایلی و ‎VMware vVols‎ است. این سیستم از دو پردازنده ‎Intel‎ با مجموع ‎12‎ هسته و فرکانس ‎1.7 GHz‎ و حافظه ‎128 GB‎ برای هر آرایه استفاده می‌کند. ظرفیت توسعه آن تا ‎500‎ درایو و حداکثر ‎2.4 PB‎ ظرفیت خام است و از ‎20‎ استخر ذخیره‌سازی، ‎1,000‎ عدد ‎LUN‎ و ‎1,000‎ فایل‌سیستم پشتیبانی می‌کند.
مدل تمام‌فلش ‎Unity XT 380F‎ در شرایط آزمون داخلی مشخص‌شده تا ‎600‎ هزار ‎IOPS‎ ارائه می‌دهد. در پیکربندی هیبریدی ‎380‎، ‎FAST Cache‎ تا ‎800 GB‎ و ظرفیت کل کش تا ‎928 GB‎ است. قابلیت‌های نرم‌افزاری مهم شامل کاهش درون‌خطی داده، ‎Snapshot‎، تکثیر بومی و رمزنگاری داده‌های ذخیره‌شده است.
اتصال‌پذیری شامل حداکثر ‎20‎ پورت ‎Front-End‎، حداکثر ‎20‎ پورت ‎Fibre Channel‎، حداکثر ‎20‎ پورت ‎1 Gbase-T/iSCSI‎ و حداکثر ‎20‎ پورت ‎10 GbE‎ یا ‎16‎ پورت ‎25 GbE‎ است. محفظه ‎DPE‎ فضای ‎2U‎ اشغال می‌کند، ‎25‎ درایو ‎2.5‎ اینچی دارد و مدل‌های ‎380‎ و ‎380F‎ با رده محیطی ‎ASHRAE A4‎ سازگارند.

DELL
10 قلم

مرجع خاص

No customer reviews for the moment.

نظرخود را بنویسید
استوریج Dell Unity XT 380
استوریج Dell Unity XT 380

استوریج Dell Unity XT 380

‎تومان0
Tax Included